Gra o życie! Być może o Twoje…

Gdybyś nawet zamnął oczy… zatkał uszy, to i tak nie ominiesz tematu ŻYCIE… Twoje  ŻYCIE!

W tych spotkaniach właśnie o nim mówimy. Nie indoktrynujemy, a uczciwie i otwarcie mówimy o ŻYCIU,  o miejscu Boga w nim, o radościach, problemach i ich rozwiązywaniu. Na przykładzie wielkich i małych ludzi, wielkich i małych wydarzeń w histori, z pewością odnajdziesz swój los… Serdecznie zapraszamy!

GRA O ŻYCIE to rozpoczynająca się w piątek 13 maja seria spotkań, których tematyka dotyka niełatwych pytań związanych z naszą ludzką egzystencją. Każdy z siedmiu epizodów odwołuje się do prawdziwej historii czyjegoś życia. Choć niektóre z nich wydarzyły się wiele lat temu prezentują uniwersalne treści…, Posłuchaj, być może niektóre z nich pomogą Tobie w odwiecznym poszukiwaniu sensu życia…

Cykl spotkań –  GRA O ŻYCIE – Być może o Twoje – to siedem epizodów rozpoczynających się zawsze o godzinie 7:30 wieczorem – piątek, sobota, niedziela – 13, 14 i 15 maja, środa 18 maja, oraz piątek, sobota, niedziela 20, 21 i 22 maja. Spotkania odbywać się będą w Des Plaines, przy 1755 Howard Avenue – (boczna Des Plaines River Road) w First Presbyterian Church. Wstęp Wolny. W trakcie wykładu zapewniamy opiekę dla dzieci.

 

http://www.youtube.com/watch?v=8zC_ilLIBeU

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Posted in Archiwum.