Hope Chanel TV

 

DirectTV

Oficjalna stacja telewizyjna Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego, zostanie, pod koniec kwietnia, włączona do pakietu podstawowego popularnego w Stanach Zjednoczonych nadawcy telewizji satelitarnej DIRECTV.

 

W związku z tym, zespół Hope Channel TV przygotowuje program familijny, który ma trafić do szerszej I bardziej zróżnicowanej publiczności.

 

Członek zarządu Hope Chanel TV, Mark Finley stwierdza, iż umowa z DIRECTV oznacza “największy przełom medialny dla kościoła w Ameryce Północnej. Powstała w 1994 roku DIRECTV dociera obecnie poprzez dekodery do 17 milionów amerykańskich domów.

 

“Jesteśmy bardzo zadowoleni iż możemy rozpocząć współpracę z DIRECTV”, powiedział prezes zarządu Hope Chanel TV Brad Thorp, dodając że jest wdzięczny za otwarte przyjęcie i pozytywną współpracę podczas włączania adwentystycznej stacji do pakietu podstawowego satelitarnej sieci telewizyjnej.

 

Przedstawiciele adwentystycznej telewizji powiedzieli iż DIRECTV była pod wrażeniem różnorodności programowej stacji, a w szczególności jej nacisku na edukację, zdrowie oraz życie rodzinne. W najbliższej przyszłości stacja chce się koncentrować na programach, które wg słów Marka Finley’a, mogą wzmacniać poczucie wspólnoty telewidzów.

 

Hope Chanel TV pojawi się na kanale 368 DIRECTV, obok czołowych programów informacyjnych z jednej strony i kanałów edukacyjnych z drugiej

  

© Staff / Adventist News Network