Nabożeństwo świąteczno-noworoczne

koniec roku

Rok 2009 był dla naszej społeczności wielkim błogosławieństwem. Poza duszpasterską wizytą przewodniczącego kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Illinois – pastora Kena Denslowa i sekretarza kościoła – Eda Barnetta, mogliśmy gościć także długo oczekiwanego przewodniczącego kościoła w Polsce – pastora Pawła Lazara.

To, co jednak najwięcej sprawia nam radości, to służba zdrowotna i duchowe wspieranie Polaków mieszkających w Chicago i w okolicach. Zanosiliśmy dziękczynienie naszemu Bogu za programy zdrowotne dra Romana Pawlaka z East Carolina University, NC  oraz za ciekawe wykłady zaproszonego z Polski pastora Zbigniewa Makarewicza. Radość ludzi i poprawa ich zdrowia były dla nas najlepszą zapłatą za wszelkie przygotowania związane także ze szkołą zdrowego gotowania.

Z dużym entuzjazmem  powitaliśmy też  naszą nową, własną stronę internetową www.adwentysci.com. Za jej pośrednictwem chcemy również w internecie być przystanią odpoczynku, nadziei i refleksji.

Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim tym, którzy wspierają nas radą i modlitwą. Specjalne podziękowanie składamy  braterstwu Bojko, za ich pracę w naszym kościele. Oby dobry Bóg miał ich w swojej opiece w nadchodzącym roku.

Mijający rok pożegnaliśmy w ostatnią sobotę na specjalnym nabożeństwie, prowadzonym przez młodzież i dzieci. Nasze serca są wdzięczne Najwyższemu za liczne dary, jakimi je obdarzył. Kazanie, jakie wygłosił pastor Bojko, przypomniało nam, że rok się kończy, ale misja jest ciągle przed nami. Modlimy się, by nadchodzący rok również obfitował w Jego prowadzenie.

Występ młodzieży i dzieci podczas nabożeństwa

Kazanie pastora Arkadiusza Bojko – Rok minął – misja trwa

http://www.vimeo.com/8439520
Posted in Archiwum.