RZUĆ PALENIE NA ŚWIĘTA!

Okres świąteczno-noworoczny to dobra okazja do podejmowania różnych postanowień. Warto więc pomyśleć o rzuceniu palenia papierposów, które – czego nikt poważnie myślący dzisiaj już nie neguje – wywiera bardzo niekorzystny wpływ na nasze zdrowie dramatycznie zwiększając ryzyko zachorowania nie tylko na raka płuc i rozedmę, ale wydatnie zwiększa ryzyko zawału serca i szeregu innych poważnych chorób.

Terapie grupowe są doskonałą pomocą dla walczących palaczy, z których większość zaczęła palić również w grupie.

8 grudnia, pastor Arkadiusz Bojko, prowadzący tego typu kursy od ponad dwudziestu pięciu lat, zaczyna kolejną terapię odwykową.

Warunkiem udziału w kursie, który rozpoczyna się w poniedziałek, 9 grudnia, o godzinie 7:30 pm, jest wzięcie udziału w sesji wstępnej i rejestracyjnej, która odbędzie się w niedzielę 8 grudnia o godzinie 4:00 pm, przy 1755 Howard Ave w Des Plaines IL (First Presbyterian Church)

Kurs jest bezpłatny dzięki temu, że wszystkie prowadzące go osoby pomagają społecznie w jego organizacji a uczestnicy na zasadzie dobrowwolnych datków pomagają w pokryciu związanych z jego organizacją kosztów.

 

Posted in Aktualności.